Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Порядок дій якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів

Порядок дій якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів

Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів росії проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази на сайт: https://warcrimes.gov.ua/ Для цього залиште інформацію про себе (вона під надійним захистом), опишіть порушення із зазначенням точного місця та всіх деталей (постраждалих, пошкодження тощо), завантажте фото- або відеодокази. У разі заподіяння шкоди Ви матимете статус потерпілого, а також право на відшкодування матеріальної шкоди! Свої свідчення можна також надати спеціально уповноваженому прокурору, який кваліфіковано роз’яснить Ваші права та належно задокументує всі відомі Вам обставини воєнних злочинів. Для узгодження місця та зручного Вам часу надання свідчень зверніться будь-ласка до прокурора за телефоном 050-98-65-862 (Слідзюк В'ячеслав Володимирович). Приклади воєнних злочинів: пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури;  уламки снарядів в межах міста; факти поранення/загибелі цивільних осіб внаслідок застосування зброї окупантом; розташування та використання військової техніки в житлових кварталах міста, ведення бойових дій окупантом в житлових кварталах міста; насилля щодо медичного персоналу, пошкодження медичного транспорту, лікарень, обладнання;  насильство щодо духовенства, пошкодження/знищення культових споруд (храмів, мечетей, синагог тощо); використання окупантом цивільного одягу, однострою ЗСУ, емблем гуманітарних та медичних установ; факти фізичного насилля, позбавлення волі цивільного населення окупантом; використання цивільної інфраструктури з воєнною метою під прикриттям цивільних; захоплення майна, пограбування окупаційними силами; відмова чи позбавлення доступу до медичної допомоги.

16:11 25.03.2022

Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб: алгоритм дій

Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб: алгоритм дій

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» працедавець у разі забезпечення роботою вимушено переміщених осіб на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, у т. ч. за сумісництвом, має право на отримання компенсаційної виплати у розмірі  6500 гривень за кожну таку особу. Загальна тривалість надання компенсації не може перевищувати два місяці з дня працевлаштування. Програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

15:53 24.03.2022

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

Ця дата – 21.03 – символізує сутність синдрому: він пов’язаний із трьома копіями 21-ої хромосоми (замість двох). Синдром Дауна – це генетична випадковість, яка не залежить від способу життя батьків, їхнього здоров’я, шкідливих звичок, харчування, кольору шкіри або національності. Тобто дитина з синдромом Дауна може народитися в будь-якій родині. Хлопчики і дівчатка з синдромом Дауна народжуються з однаковою частотою. В Україні кожного року з’являється до 400 таких дітей.

11:18 21.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень