Про переваги електронних сервісів у Городоцькій ДПІ
У центрі обслуговування Городоцької ДПІ податківці провели для платників податків тренінг, під час якого проінформували присутніх про функціонування електронних сервісів на офіційному сайті податкової служби, зокрема, на перевагах подання податкової звітності в електронному вигляді.
Фахівці ДПІ акцентували увагу, що сьогодні кожен платник податків може самостійно обирати – відвідати Центр обслуговування платників чи отримати необхідну інформацію, замовивши адмінпослугу через Е-кабінет. Можливість електронного спілкування дозволяє взаємодіяти з контролюючими органами у найбільш зручний для платника час.
Також, зазначили, що в Електронному кабінеті наявна уся інформація щодо нарахованих податків. Відтак, за допомогою сервісу «Електронний кабінет» авторизовані платники мають можливість дистанційної роботи в режимі он-лайн, зокрема подати та переглянути подану звітність, перевірити стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати програмний РРО.
Для платників податків у Центрі обслуговування платників Городоцької ДПІ створено спеціальне робоче місце, яке оснащене мережею Інтернет. Платникам постійно надається практична та методологічна допомога щодо заповнення та подання звітності в електронному вигляді за допомогою Електронного кабінету.
Крім того, податківці закликали громадян до прояву свідомості та високої податкової культури та роз’яснили основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року та заходів ДПС із її впровадження (на період 2024 – 2025 роки).
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:
https://t.me/infoTAXbot
Підписуйтеся на канали інформування ДПС :
https://t.me/tax_gov_ua
facebook.com/TaxUkraine/
youtube.com/TaxUkraine
Семінар у Городоцькій ДПІ
У приміщенні ЦОПу Городоцької ДПІ проведено семінар для фізичних осіб, під час якого працівники ДПІ поінформували платників, що підстави для нарахування податкової знижки відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік, яку громадяни мають право подати до кінця 2024 року. Разом з декларацією необхідно надати платіжні документи, зокрема, квитанції, чеки, прибуткові касові ордери, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою, а також копії договорів, довідку про отримані доходи у вигляді заробітної плати за 2023 рік, копію паспорта та ідентифікаційного коду, реквізити рахунку для отримання повернення ПДФО, копія паспорта та коду дитини, копія свідоцтва про народження дитини тощо.
Для зручності платників та спрощення процедури декларування, декларацію можна подати через сервіс «Електронний кабінет платника» за посиланням cabinet.tax.gov.ua у розділі «ЕК Для громадян» за допомогою електронного цифрового підпису.
Працівники ДПІ окремо акцентували увагу на тому що, податок на нерухоме майно є вагомою складовою наповнення місцевих бюджетів. Переглянути нарахування громадяни можуть з допомогою Е-кабінету платника податків у будь-який зручний для них час. В електронних повідомленнях відображено розрахунок податку, адресу місцезнаходження об'єкта житлової чи нежитлової нерухомості, дату набуття чи припинення права власності, загальну площу об'єкта або їх часток, пільгу, ставку податку, суму податку. Що ж до земельного податку, то в ППР також зазначено вид цільового призначення, кадастровий номер, площа об'єкта, нормативна грошова оцінка, ставка земельного податку або орендної плати за землю, пільга та сума податкового зобов'язання.
Також, податківці зазначили, що громадяни можуть самостійно звернутися до Центру обслуговування платників Городоцької ДПІ та отримати таке повідомлення. Якщо платник виявив розбіжності між даними, зазначеними у податковому повідомленні-рішенні про сплату податку на нерухомість чи земельного податку та документами на право власності, або ж має запитання щодо механізму нарахування податку, він також може звернутися до ЦОП Городоцької ДПІ та провести звірку.
Напиркінці семінару податківці закликали громадян до прояву свідомості та високої податкової культури та роз’яснили основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року та заходів ДПС із її впровадження (на період 2024 – 2025 роки).
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» та через застосунок «Моя податкова»:
https://t.me/infoTAXbot
Підписуйтеся на канали інформування ДПС :
https://t.me/tax_gov_ua
facebook.com/TaxUkraine/
youtube.com/TaxUkraine