Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Чи застосовує суб’єкт господарювання РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою сервісу «Інтернет-банкінг»?

Дата: 10.10.2023 15:31
Кількість переглядів: 203

       Фахівцями Городоцької ДПІ проведено зустріч з платниками податків та проінформовано, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлені Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями. Дія його поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

         Банківський сервіс «інтернет-банкінг» – це сучасний програмний комплекс, що дає змогу контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції без відвідування установи банку в режимі 24 години на добу з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет.

        Інтернет-банкінг, на відміну від платіжного застосунку, робить тільки пряме перерахування коштів з рахунку платника на рахунок отримувача на основі розпоряджень, які клієнт передає банку на відстані, і для цього клієнт самостійно повинен обрати в інтерфейсі Інтернет-банкінгу свій рахунок, з якого він бажає сплатити, та вказати платіжні реквізити отримувача – код отримувача та його IBAN.

        Враховуючи викладене, суб’єкт господарювання не застосовує реєстратор розрахункових операцій та/або програмний РРО у разі реалізації товарів (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою сервісу «Інтернет-банкінг».

 

Городоцькі податківці надають практичну допомогу у реєстрації РРО чи ПРРО

 

        Податківці Гродоцької ДПІ постійно надають платникам податків консультації з роз’яснень податкового законодавства та застосування його на практиці.

        Сьогодні платники найчастіше звертаються до податкової з питаннями реєстрації РРО чи ПРРО. Фахівці органів ДПС інформують кожного платника про особливості функціонування як класичного, так і програмного касового апарату, щоб платник обрав саме той розрахунковий реєстратор, який оптимально підійде для ведення саме його виду діяльності. При виборі програмного реєстратора фахівці податкової рекомендують власний продукт – програмне забезпечення від ДПС, адже воно безкоштовне, як і подальше його обслуговування.

        Також, податківці нагадують платникам, що згідно з Законом України від 30.06.2023 року №3219 уже з 1 жовтня за невидачу чеку до платників застосовуються штрафні санкції.

        Крім того, платникам розповідають про можливість використання електронних сервісів ДПС, зокрема проведення звірки по платежах до бюджету з використанням  Електронного кабінету, а також про те, що в режимі реального часу можна дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податок до бюджету тощо.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень