Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 25.04.2023 17:31
Кількість переглядів: 73

Сьогодні, в умовах повномасштабної військової агресії проти нашої країни, служба зайнятості пропонує фінансову підтримку у вигляді активних програм, зокрема:

  1. Надання роботодавцям трьох видів компенсацій за працевлаштування певних категорій зареєстрованих безробітних:

Компенсація ЄСВ, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску; компенсація 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати; компенсація 50% мінімальної заробітної плати, перелік категорій безробітних визначений п. 3-6 Порядку надання компенсацій роботодавця за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, Постанова КМУ від 10 лютого 2023 №124.

  1. Надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування осіб з числа ВПО в сумі 6700 гривень щомісяця, тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Працевлаштування на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, відповідно до Постанови КМУ №331 від 20 березня 2022 року.
  2. Також діє програма «Власна справа» урядового проекту «єРобота». Стати учасником програми та отримати мікрогрант можуть діючі підприємці. Сума фінансової підтримки становить від 50 до 250 тис грн в залежності від кількості створених робочих місць і це, до речі, є обов’язковою умовою. Грантові кошти можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення, рекламу тощо. Повернення коштів передбачається шляхом сплати податків і зборів, зокрема за працевлаштованих осіб.
  3. Надання ваучерів на навчання відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року №207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці», що дозволить отримати як нову професію, так і підвищити існуючу кваліфікацію. Гнучкі форми підготовки дозволять найманим працівникам навчатися без відриву від виробництва.

Зважаючи на вищенаведене та з метою поширення інформації про можливість отримання ваучера чи фінансової підтримки на започаткування бізнесу, просимо розмістити на офіційному веб-сайті Вашої організації, на сторінках в соціальних мережах та дошках оголошень.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень