Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета «Борошно, крупа рисова, крупа гречана, крупа пшоняна, перлова крупа, пшенична крупа, вівсяні пластівці, крупа ячмінна, к

Дата: 13.01.2023 23:41
Кількість переглядів: 644

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета «Борошно, крупа рисова, крупа гречана, крупа пшоняна, перлова крупа, пшенична крупа, вівсяні пластівці, крупа ячмінна, крупа булгур, кукурудзяна крупа» (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості)

            UA-2022-12-23-014109-a
(відповідно до пункту 4.1постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

            Відповідно до статті 4 Закону України “Про публічні закупівлі” планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби та включаються до річного плану закупівель. Кошторисом Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області на  2023 рік, передбачено видатки на закупівлю «Борошно, крупа рисова, крупа гречана, крупа пшоняна, перлова крупа, пшенична крупа, вівсяні пластівці, крупа ячмінна, крупа булгур, кукурудзяна крупа» (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості), що є предметом цієї закупівлі за КЕКВ 2230. Очікувана вартість предмета закупівлі 164`500,00 грн. Джерело фінансування – місцевий бюджет Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області.

           Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики визначені  технічним завданням та оприлюднено Замовником у тендерній документації згідно з вимогами статей 22 і 23 Закону України «Про публічні закупівлі».

 

з/п

Найменування

продукції

Одиниця

вимірювання

Кількість

Вимоги до товару

 

 

 

 

1

борошно

 

 

 

кг

780

Борошно вищого гатунку складається з однорідних дрібненьких частинок (30-40 мкм). У ньому майже відсутні висівчані частинки. Доброякісне борошно не має запліснявілого, затхлого, кислуватого або гіркуватого смаку, запах властивий пшеничному борошну .Не допускаються у борошні також інші сторонні запахи і присмаки. Колір борошна вищого гатунку — білий або білий з жовтим відтінком. Вологість борошна не повинна перевищувати 15,0%. Кількість сирої клейковини борошна вищого гатунку не повинна бути нижчою за 24%. Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару Споживча тара. Без ГМО. Не дозволяється зараженість та забрудненість шкідниками. ГОСТ 46.004-99 Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України,ТУ та ДСТУ.

Залишки терміну зберігання на момент поставки продуктів повинен бути не менше 85% до загального терміну зберігання;

Якість товару при поставці повинна бути підтверджена відповідними документами, які додаються до видаткової накладної. Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару. Необхідна наявність бірок на мішках. Фасовка: по 5  кг.

 

 

 

 

 

 

 

2

Крупа рисова

кг

435

Рисова крупа- круглий, шліфована вищого сорту. Рис ГОСТ 6292-93. Продукт, який отримують при шліфуванні лущення зерен рису, що складається з ядер з шорсткою поверхнею, у яких вилучені квіткові плівки. Повинен бути не зіпрілий та без теплового пошкодження під час сушіння, мати нормальний запах, властивий здоровому зерну (без затхлого, солодового, пліснявого, та інших сторонніх запахів). Рис повинен бути сухий, білий, прозорий, чистий, без плісняви, стороннього запаху. Без ГМО.  Не заражений шкідниками.

 Фасовка: в поліпропиленових мішках по 25 кг

Вологість – 14%, сорна суміш – 1%. ГОСТ 6292-93.

Фасовка: по 1 кг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Крупа гречана

кг

536

Крупа повинна бути розсипчаста, коричневого кольору, одонорідного розміру,підсмажена, не зіпріла без теплового пошкодження під час сушіння, запах та смак властивий крупі, суха, чиста.Ядриця пропарена, швидкорозварювана;

Сорт: вищий / перший;

Вид: цільне не колоте ядро гречки без сміттєвої домішки;

Не допускається зараженість і забрудненість шкідниками;

Смак: без сторонніх присмаків, не кислий, не гіркий;

Запах: без затхлого, пліснявого або іншого стороннього запаху;

Масова частка вологи %: не більше 14;

Маркування  у відповідності до чинної нормативної документації та ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів»

Якість продукції повинна відповідати вимогам ДСТУ 7697:2015 «Крупи гречані. Технічні умови» або ТУ У виробника та підтверджуватись деклараціями про відповідність та/або висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи, та/або іншими документами, що підтверджують якість пропонованої продукції. Термін придатності (зберігання) на момент поставки для реалізації – не менше 85% від граничного терміну придатності.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України,ТУ та ДСТУ.

Якість товару при поставці повинна бути підтверджена відповідними документами, які додаються до видаткової накладної. Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару. Необхідна наявність бірок на мішках. Фасовка: по 1кг

 

 

 

4

Крупа пшоняна

 

 

кг

278

Якість товару при поставці повинна бути підтверджена відповідними документами, які додаються до видаткової накладної. Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару. Необхідна наявність бірок на мішках. Фасовка:по 1 кг.

 

 

 

5

Перлова крупа

 

 

 

кг

200

Вищого ґатунку.Згідно з ГОСТ 5784-60 «Крупа перлова». Крупа перлова незіпріла, повинна мати властивий здоровому зерну, нормальний запах (без затхлого, солодового, пліснявого та інших сторонніх запахів); нормальний колір. Без ГМО. Не заражена шкідниками. Залишки терміну зберігання на момент поставки продуктів повинен бути не менше 85% до загального терміну зберігання.Фасовка по 1 кг.

 

 

 

6

Пшенична крупа

 

 

 

кг

220

Якість товару при поставці повинна бути підтверджена відповідними документами, які додаються до видаткової накладної. Гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару. Необхідна наявність бірок на мішках. Фасовка:по 1 кг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Вівсяні пластівці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кг

245

Пластівці вівсяні першого ґатунку,  виготовлена відповідно ДСТУ 2629-94.

Не дозволяється зараженість та забрудненість  шкідниками.

Колір та смак відповідно крупі вівсяній, без стороннього смаку та запаху.

Відповідність іншим вимогам діючого санітарного законодавства України, нормам харчування.

Наявність сертифікату відповідності, посвідчення якості (декларація виробника), висновок державної санітарно-епідеміологічної експертиз.

Пакування:

Упаковка герметична, масою по 1 кг., або по 5 кг..

На споживчій тарі повинно бути зазначено маркування, що містить інформацію про назву продукції, групу, клас, тип та вид, назву та адресу виробництва, інформацію про вагу, склад виробу у порядку переваги складників, у тому числі харчових добавок та ароматизаторів, що використовувались при виробництві, калорійність та споживчу цінність виробу із вказівкою на кількість білка, вуглеводів та жирів у встановлених одиницях виміру на 100 грамів харчового продукту, кінцеву дату споживання або дату виробництва та строк придатності, номер партії виробництва, умови зберігання.

Товар повинен відповідати показникам якості, встановленим для даного виду товару. Без ГМО.

 

 

8

Крупа ячмінна

 

 

кг

190

Запах – властивий ячмінній крупі без цвілого, затхлого та інших сторонніх запахів. Смак – властивий ячмінній крупі без сторонніх присмаків. Не дозволяється зараженість та забрудненість  шкідниками-ячнінна.Фасовка по 1 кг.

 

9

Крупа булгур

 

кг

150

Крупа не зіпріла, повинна мати властивий здоровому зерну, нормальний запах (без затхлого, солодового, пліснявого та інших сторонніх запахів); нормальний колір. Не заражена шкідниками. Фасовка по 1кг.

10

Кукурудзяна крупа

кг

170

З доброякісного зерна, без сторонніх домішок та зайвого запаху.Фасовка по 1 кг.

 

    Очікувана вартість предмета закупівлі: - 164`500,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснень Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020 р. і  примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на відповідні види борошна та круп при плануванні відповідної закупівлі. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься вмережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників,в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації.

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень