День працівника культури, аматорів та майстрів народного мистецтва
Дата: 09.11.2022 10:43
Кількість переглядів: 157
Вітаємо із професійним святом Днем працівника культури, аматорів та майстрів народного мистецтва!
Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі!
Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури.
Споконвіку пісня і танець, музика і слово були основою національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
Бажаємо всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої ідеї, перетворювати задумане в шедеври!
Миру і перемоги всім нам!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/255e293dd7060b3f608e989de9541b0a.jpg)