День міжнародних зустрічей в м.Комарно
Дата: 07.10.2022 13:45
Кількість переглядів: 256
06.10.2022 р відбувся ряд зустрічей із представниками європейських країн.
Представники Швеції провели огляд ряду навчальних та дошкільних закладів, де були вивчені потреби, які спробуємо спільно вирішити. В процесі зустрічі було підготовлено відповідні клопотання про надання допомоги.
Також наше місто відвідали представники Данії та благодійного фонду Рокада . Спільно було оглянуто приміщення Комарнівської лікарні, де проживають внутрішньо-переміщені особи. Маємо надію на подальшу співпрацю і щиро дякуємо за турботу про нашу громаду і допомогу нашій державі.
Разом до Перемоги.
Слава Україні!!!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/ae54e8e173dec17e5a238aef68bb303b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/02e03a1a8360072cff497b8b9ffc24a2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/808f73c71565a358ab5a712c719982c1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/ac9bd8dbcd28cc755b4e2870b5a4e5ad.jpg)