Допомога від компанії UNICEF БО "Українська освітня платформа"
Дата: 05.10.2022 19:09
Кількість переглядів: 344
Сьогодні Комарнівська міська рада отримала суттєву допомогу від компанії UNICEF БО "Українська освітня платформа".
Ми сприяємо розвитку спорту, бо у здоровому тілі - здоровий дух! Адже спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/cb1cc82850cd564e6c2c3a7bce417bd3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/775e90b0aad9f90d79f9b1fcfca1ada0.jpg)