Прощання з Букварем
Дата: 31.05.2022 19:40
Кількість переглядів: 710
Сьогодні в Бучалівській ЗЗСО I-II ступеня відбулось прощання з Буквариком.
Захід відвідав голова Комарнівської міської ради, який привітав дітей зі святом та вручив подяки керівнику школи та колективу за сумлінну та віддану працю, в тому числі із внутрішньопереміщеними особами, яким були створені умови для тимчасового проживання у школі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/39a4fc7e9a11765174fe9a24a197d1b8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/1a8313d3fe5693f806cbcbeec877430a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/89595427bbebd4309d0759d21c56f6be.jpg)