Готуємось до дня довкілля
Дата: 13.04.2022 16:11
Кількість переглядів: 530
Комарнівська міська рада закликає мешканців нашої громади та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику (16 квітня), висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття.
Чистота нашої землі – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/096ce66540ea0864a93307a20c7c0ffd.jpg)