A A A K K K
для людей із порушенням зору
Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Урочиста нарада з нагоди відзначення Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 17:33
Кількість переглядів: 552

07.12.2021 року під головуванням міського голови Черевичника І.І. відбулась урочиста нарада з нагоди відзначення Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування.

Під час наради було нагороджено грамотами Комарнівської міської ради за самовіддане служіння українському народові, сумлінне і бездоганне виконання своїх службових обов’язків під час захисту суверенітету і територіальної цілісності держави та з нагоди професійного свята - Дня Збройних сил України:

  • Шандру Володимира Омеляновича - учасника АТО;
  • Черевичника Петра Степановича - учасника АТО;
  • Корецького Юрія Михайловича - учасника АТО;
  • Гринача Михайла Олексійовича - учасника АТО;
  • Арова Дениса Дмитровича - учасника АТО;
  • Заваринського Михайла Мироновича - учасника АТО, військового капелана.

За високий професіоналізм, відповідальність, сумлінне виконання службових обов'язків, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні були нагоджені грамотами Комарнівської міської ради:

  • Вовк Іван Казимирович - секретар Комарнівської міської ради;
  • Винарчик Богдан Степанович - заступник міського голови з гуманітарних питань;
  • Попко Степан Романович - начальник фінансового відділу;
  • Деба Іван Володимирович - начальник відділу земельних відносин, природокористування та екологічних питань;
  • Гірняк Ганна Михайлівна - начальник відділу юридичної та кадрової роботи;
  • Борщовська Людмила Степанівна - провідний спеціаліст з питань тендерів та закупівель відділу юридичної та кадрової роботи;
  • Павлик Володимир Юрійович - адміністратор систем загального відділу;
  • Вєнц Світлана Омелянівна - староста Тулиголівського старостинського округу;
  • Шведа Олександра Романівна - староста Кліцьківського старостинського округу;
  • Фещин Оксана Яківна - староста Монастирецького старостинського округу;
  • Сторожук Тетяна Іванівна - староста Татаринівського старостинського округу;
  • Лопушинська Надія Іванівна - староста Підзвіринецького старостинського округу;
  • Сбитова Іванна Степанівна - староста Новосільського старостинського округу;
  • Гев Роман Володимирович - староста Грімненського старостинського округу;
  • Гладиш Оксана Миколаївна - староста Переможненського старостинського округу;
  • Новіцька Марія Володимирівна - староста Бучалівського старостинського округу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень