Cвяткове відкриття майданчику в рамках проєкту "Територія відпочинку та занять спортом для дітей та дорослих в с.Мости".
Дата: 23.09.2021 14:38
Кількість переглядів: 539
21 вересня 2021 року до Комарнівської громади в с. Мости завітали представники ГПУ "Львівгазвидобування" Олексій Сердюченко та Василь Турчин на святкове відкриття майданчику в рамках проєкту "Територія відпочинку та занять спортом для дітей та дорослих в с.Мости".
Реалізація даного проекту відбулась завдяки перемозі у конкурсі грантів "Енергія розвитку".
Вартість проєкту становить 146 800 гривень, з них:
- 100 000 гривень- грантові кошти;
- 46 800 гривень- кошти місцевого бюджету.
Символічну стрічку перерізали виконуючий повноваження міського голови Іван Вовк, староста Комарнівської міської ради в межах сіл Мости, Монастирець, Поляна, Тершаків Оксана Фещин та заступник директора ГПУ "Львівгазвидобування" Олексій
Сердюченко.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/182410a5252c9492ee49af3126ec11d7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/d278b6bd1d15300959bd196295fef18f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/cc7c5be557ef092636a7d0c5e843ef23.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/e2e3d9002100b07806fe9ddcaa2177b3.jpg)