Вітаємо медиків з професійним святом!
Дата: 20.06.2021 13:22
Кількість переглядів: 614
Комарнівська міська рада вітає працівників галузі охорони здоров`я в Україні.
Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на, спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Вдень, і вночі Ви поруч, аби встигнути надати руку допомоги. Нехай Господь за Вашу мужність, чуйність та відповідальність у День Св'ятого Духа зішле благодать у Ваші сім'ї та родинні домівки.
Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26411516/05f9926ee4bc1951cbd018bf31ed01a7.jpg)