A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Засідання земельної комісії

Дата: 07.06.2021 18:34
Кількість переглядів: 200

11.06.2021 р. о 14 00 год. в приміщенні Комарнівської міської ради за адресою: м.Комарно, вул. Січових Стрільців, 34 відбудеться засідання комісії земельних відносин, природокористування, екологічних питань, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Порядок денний засідання додається.

Порядок денний засідання земельної комісії 11.06.2021 р.:

 

  1. Про затвердження ставок земельного податку та пільг із сплати земельного податку на території Комарнівської міської ради на 2022 рік.

 

  1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних торгах (аукціонах):
  • площею 12,3979 га за межами с.Нове Село для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
  • площею 9,2273 га за межами с.Нове Село для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
  • площею 37,2487 га за межами с.Монастирець для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

  1. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних торгах (аукціонах) та затвердження умов продажу права оренди:
  • площею 52,4 га за межами с.Монастирець на 4 земельні ділянки
  • площею 37,2487 га за межами с.Монастирець на 3 земельні ділянки.

 

  1. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки площею 2,2264 га для ведення фермерського господарства за межами с.Катериничі на земельних торгах (аукціоні).

 

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Тулиголове.

 

  1. Про надання дозволу Ліпару Борису Романовичу на викуп земельної ділянки площею 0,0405 га на вул.Січ.Стрільців, 10-б в м.Комарно для обслуговування нежитлової будівлі продовольчого складу.

 

  1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок:

- Зубрицькій Надії Богданівні площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне;

- Вовку Івану Івановичу площею 0,0900 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне;

- Кулику Івану Ігоровичу площею 0,0831 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне;

- Леву Маряну Михайловичу площею 0,2203 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Шкільній, 228 в с.Березець;

- Кичу Степану Юрійовичу площею 0,2500 га і площею 0,2768 га для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Андрушко Михайлу Івановичу площею 0,4387 га, площею 0,0997 га і площею 0,0710 га для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Воробель Оксані Іванівні площею 0,1700 га для ведення особистого селянського господарства в с.Татаринів;

- Звізло Василю Петровичу площею 0,6400 га для ведення особистого селянського господарства в с.Паланики;

- Кручко Ользі Іванівні площею 0,0936 га для ведення особистого селянського господарства в с.Бучали;

- Кручко Роману Івановичу площею 0,0926 га для ведення особистого селянського господарства в с.Бучали;

- Чайківському Володимиру Євгеновичу площею 0,3305 га для ведення особистого селянського господарства в с.Підзвіринець;

- Чайківській Марії Богданівні площею 0,1708 га для ведення особистого селянського господарства в с.Підзвіринець.

 

  1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

- Козакевич Ганні Іванівні площею 0,1000 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Полевій, 44-а в м.Комарно;

- Ярмоловському Роману Івановичу площею 0,1330 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Героїв Майдану, 75 в с.Бучали;

- Кійко Оксані Степанівні площею 0,2486 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Веселій, 42 в с.Тулиголове;

- Олійник Ганні Онуфріївні площею 0,2500 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Січових Стрільців, 43 в с.Грімне;

- Косаняк Марії Йосипівні площею 0,1656 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Зеленій, 396 в с.Нове Село;

- Романишину Ярославу Ярославовичу площею 0,0241 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Озерній, 347 в с.Нове Село;

- Грабовенському Михайлу Миколайовичу і Грабовенській Олександрі Миколаївні площею 0,2500 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Дубовій, 21 в с.Паланики;

- Зубрицькій Марії Іванівні площею 0,2058 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Центральній, 47 та площею 0,2128 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне;

- Реміцькій Софії Стефанівні площею 0,2717 га для ведення особистого селянського господарства в с.Берзець;

- Панчишин Галині Степанівні площею 0,8772 га та площею 0,2400 га для ведення товарного с.-г. виробництва (пай) за межами с.Грімне;

- Тростінській Галині Тадеївні площею 0,5007 га та площею 0,4214 га для ведення товарного с.-г. виробництва (пай) за межами с.Грімне;

- Сафонік Лесі Йосипівні площею: 0,8536 га; 0,2159 га; 0,2053 га; 0,2040 га для ведення товарного с.-г. виробництва (пай) за межами с.Татаринів;

- Косаняк Марії Йосипівні площею: 0,9004 га; 0,0888 га для ведення товарного с.-г. виробництва (пай) за межами с.Нове Село;

- Знак Ярославі Юріївні площею 0,3471 га для ведення товарного с.-г. виробництва (пай) за межами с.Тулиголове;

- Федірко Євгенії Василівні площею 1,2500 га для ведення товарного с.-г. виробництва (пай) за межами с.Монастирець;

- Федірко Євгенії Василівні площею 1,2695 га для ведення товарного с.-г. виробництва (пай) за межами с.Монастирець;

- Каландяку Петру Антоновичу площею 0,1123 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Січових Стрільців, 123 в с.Грімне.

 

9. Про надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

- ФГ «Росень» площею 9,1 га для ведення фермерського господарства за межами с.Тулиголове;

- Мишолівській Ярославі Федорівні площею 0,4400 в умовних кадастрових га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) за межами с.Березець;

- Павуку Володимиру Миколайовичу площею 0,3800 в умовних кадастрових га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) за межами с.Нове Село;

- Крупач Любові Петрівні площею 2,4800 в умовних кадастрових га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) за межами с.Монастирець;

- Синишину Михайлу Івановичу площею 1,6100 в умовних кадастрових га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) за межами Татаринів;

- Ганич Надії Степанівні площею 0,3500 га для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село;

- Заваринській Марії Григорівні площею 0,4500 га для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село;

- Ільків Марії Михайлівні площею 0,3900 га для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село;

- Гето Ользі Степанівні площею 0,0600 га для ведення особистого селянського господарства на вул.Розливка (22) в м.Комарно;

 

10. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок:

- Малому Володимиру Ільковичу площею 0,1500 га та 0,0700 га для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Кость Василю Ярославовичу площею 0,2000 га та 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Паськевич Анні Ігорівні площею 0,1500 га; 0,1300 га і 0,0700 для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Крилевич Оксані Василівні площею 0,0359 га; 0,2304 га; 0,1137 га і 0,0756 для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Леву Михайлу Михайловичу площею 0,0703 га; 0,0748 га і 0,1200 для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Паленицькій Марії Володимирівні площею 0,0540 га; 0,2000 га і 0,2046 для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Саламону Олегу Богдановичу площею 0,2000 га; 0,3000 га і 0,3000 для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Монька Марії Іванівні площею 0,1900 га і 0,1500 для ведення особистого селянського господарства в с.Березець;

- Павуку Володимиру Миколайовичу площею 0,0766 га; 0,1653 га; 0,0667 га; 0,1707 га і 0,0700 га для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село;

- Заваринській Олександрі Петрівні площею 0,1000 га; 0,0800 та 0,0400 га для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село;

- Каргаполову Олександру Анатолійовичу площею 0,1500 га та 0,0400 га для ведення особистого селянського господарства в м.Комарно;

- Кальмук Ользі Михайлівні площею 0,1000 га та 0,0300 га для ведення особистого селянського господарства в м.Комарно;

- Футала Богдану Ярославовичу площею 0,2000 для ведення особистого селянського господарства в м.Комарно;

- Ковальчук Ганні Богданівні площею 0,1400 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне;

- Троняку Олегу Володимировичу площею 0,2563 га для ведення особистого селянського господарства в с.Грімне;

- Тріль Івану Станіславовичу площею 0,2500 га для ведення особистого селянського господарства в с.Грімне;

- Тупісь Тарії Іванівні площею 0,3912 га для ведення особистого селянського господарства в с.Грімне;

- Рудому Олегу Михайловичу площею 0,4100 га для ведення особистого селянського господарства в с.Бучали;

- Шевчуку Олександру Миколайовичу площею 1,5 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне;

- Бернат Андрію Петровичу площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне;

- Бернат Павлу Петровичу площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне;

- Бернат Ірині Володимирівні площею 0,7500 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне.

 

11. Про звернення СТзОВ «Грімно» щодо виставлення на земельні торги (аукціони) продаж права оренди трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами с.Грімне:

  • площею 10,2647 га в урочищі «Біля цвинтаря»;
  • площею 5,036 га в урочищі «Рибацька»;
  • площею 7,013 га в урочищі «Біля школи».

 

  1. Про передачу в сервітутне платне користування терміном на 1 рік з правом пролонгації земельних ділянок комунальної власності для обслуговування тимчасових споруд торгових павільйонів на пл.І.Франка у м.Комарно:
  • Петренко Любові Омелянівні площею 0,0032 га;
  • Єндик Ірині Йосипівні площею 0,0030 га;
  • Коновалець Любомирі Броніславівні площею 0,0050 га;
  • Семан Юліані Ігорівні площею 0,0050 га;
  • Ковалю Віктору Михайловичу площею 0,0030 га;
  • Косу Ярославу Анатолійовичу площею 0,0021 га.

 

  1.  Про надання дозволу на розробку техдокументації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 9,4645 га за межами с.Катериничі (по заявах Кісельової Н.В., Кісельова С.С., Халака М.Ю., Гука В.І.)

 

  1.  Про заяви громадян щодо надання земельних ділянок:
  • Германа Б.М. учасника АТО площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства;
  • Крутієнко Юрія Миколайовича учасника АТО площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Монастирець;
  • Сех Богдана Івановича площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Монастирець;
  • Тріля Ореста Володимировича площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне;
  • Патера Володимира Тадейовича площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне;
  • Смольської Галини Антонівни площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне;
  • Голодівської Любові Михайлівни площею 1,5 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Грімне;
  • Бойчука Євгенія Олексійовича учасника бойових дій в Афганістані площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства за межами с.Нове Село;
  • Сенюти Володимира Володимировича площею 0,0800 га для ведення особистого селянського господарства в м.Комарно (надавалось як городництво);
  • Гліви Марії Володимирівни площею 0,0600 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне та зустрічну заяву Мельничук Марії Богданівни щодо забезпечення заїзду до її присадибної ділянки в процесі приватизації Глівою М.В. бажаної ділянки;
  • Кадиляка Руслана Степановича площею 0,3000 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне;
  • Хомина Павла Степановича площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с.Переможне;
  • Матійців Маріанни Степанівни для будівництва індивідуального житлового будинку в м.Комарно.

 

  1. Про затвердження акту комісії від 13.05.2021 р. щодо розгляду заяви Андрушко Вероніки Василівни відносно проїзду до земельної ділянки на вул.Львівській, 197 в с.Березець.

 

  1. Про заяву Романіва Омеляна Васильовича щодо відновлення меж земельної на вул.Б.Хмельницького, 42 в с.Переможне, які були станом на 1973 рік.

 

  1. Про заяву Васіва Йосипа Юрійовича про комісійне погодження меж земельної ділянки на вул.Львівській, 96 в с.Березець.

 

  1. Про заяву Литвина Миколи Дмитровича щодо внесення змін в рішення міської ради №284 від 22.04.2021 р. в частині назви населеного пункту с.Тулиголове.

 

  1. Про заяву Сушко Юлії Ігорівни щодо сприяння у забезпеченні проїзду до житлового будинку на вул. Миру, 59-а в с.Бучали.

 

  1. Про надання дозволу власникам земельних часток (паїв) на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

ПІП

Площа згідно сертифікату (умовні га)

Площа сіножатей (фактична,га)

1

Когутанич Василь Ярославович

2,48

1,47

2

Когутанич Ярослав Васильович

1,86

1,47

3

Когутанич Ганна Петрівна

2,48

1,47

4

Фалюта Віра Григорівна

1,96

1,47

5

Бокало Анастасія Степанівна

2,48

1,47

6

Бокало Анастасія Степанівна

1,85

1,47

7

Федькович Ганна Йосифівна

1,92

1,47

8

Боднар Олександра Зіновіївна

1,92

1,47

9

Боднар Олександра Зіновіївна

2,22

1,47

10

Боднар Олександра Зіновіївна

2,48

1,47

11

Сех Оксана Зіновіївна

2,48

1,47

12

Пиріг Ольга Юріївна

2,48

1,47

13

Павлишин Іван Тимофійович

1,89

1,47

14

Кордіяка Надія Миколаївна

2,48

1,47

15

Кордіяка Надія Миколаївна

1,83

1,47

16

Дубницький Ігор Іванович

2,06

1,47

17

Савчин Мирослава Олексіївна

2,48

1,47

18

Павлишин Ганна Василівна

1,91

1,47

19

Витрикуш Галина Михайлівна

2,16

1,47

20

Івахів Катерина Йосипівна

1,92

1,47

21

Василишин Ганна Петрівна

1,88

1,47

22

Василишин Ганна Петрівна

2,48

1,47

23

Лещишин Катерина Михайлівна

2,14

1,47

24

Войтів Леся Михайлівна

2,48

1,47

25

Крупач Розалія Іванівна

1,78

1,47

26

Крупач Розалія Іванівна

2,48

1,47

27

Крупач Марія Павлівна

2,48

1,47

28

Іванець Марія Володимирівна

2,04

1,47

29

Іванець Марія Володимирівна

2,04

1,47

30

Іванець Марія Володимирівна

2,48

1,47

31

Ганець Марія Володимирівна

2,48

1,47

32

Ганець Марія Володимирівна

2,07

1,47

33

Поперека Андрій Григорович

2,48

1,47

34

Батіг Наталія Григорівна

2,48

1,47

35

Поперека Зеновія Петрівна

1,88

1,47

36

Пацкаль Микола Михайлович

2,48

1,47

37

Ярема Софія Михайлівна

2,48

1,47

38

Ярема Софія Михайлівна

1,78

1,47

40

Ярема Софія Михайлівна

2,48

1,47

42

Ярема Євгеній Євгенійович

1,8

1,47

43

Івасечко Віра Григорівна

2,48

1,47

44

Івасечко Віра Григорівна

2,48

1,47

45

Івасечко Віра Григорівна

1,63

1,47

46

Витрикуш Роман Володимирович

2,48

1,47

47

Бардин Катерина Михайлівна

2,14

1,47

48

Витрикуш Ганна Михайлівна

1,98

1,47

49

Кузь Олеся Ярославівна

1,85

1,47

50

Кузь Олеся Ярославівна

2,48

1,47

53

Охальський Дмитро Ярославович

2,31

1,47

54

Курило Ірина Федорівна

2,48

1,47

55

Лев Ігор Іванович

2,19

1,47

56

Лев Ігор Іванович

2,19

1,47

57

Шепітко Євгенія Андріївна

2,48

1,47

58

Шепітко Євгенія Андріївна

1,97

1,47

59

Постолівка Галина Миколаївна

2,48

0,73

60

Постолівка Галина Миколаївна

2,03

0,74

61

Матвієнко Стефанія Миколаївна

2,03

0,73

62

Матвієнко Стефанія Миколаївна

2,48

0,74

63

Тимців Катерина Іванівна

1,72

1,47

64

Тимців Мирослав Миколайович

2,48

1,47

65

Тимців Марія Миколаївна

2,48

1,47

66

Тимців Марія Миколаївна

2,12

1,47

67

Філь Ганна Казимирівна

1,89

1,47

68

Косаняк Ганна Олексіївна

2,48

1,47

69

Косаняк Ганна Олексіївна

1,96

1,47

70

Бокало Микола Михайлович

2,48

1,47

71

Сподар Катерина Михайлівна

1,9

1,47

72

Береза Надія Григорівна

2,48

1,47

73

Малик Любов Андріївна

2,48

1,47

74

Береза Ганна Андріївна

2,12

1,47

75

Добровецька Галина Борисівна

1,97

1,47

76

Філь Ігор Миколайович

2,48

1,47

77

Береза Галина Василівна

2,09

1,47

78

Дністрянський Андрій Любомирович

2,48

1,47

79

Дністрянський Михайло Любомирович

2,48

1,47

80

Дністрянський Михайло Любомирович

2,2

1,47

81

Дністрянська Галина Йосипівна

2,48

1,47

82

Дністрянська Галина Йосипівна

2

1,47

83

Басок Степан Ісидорович

2,1

1,47

84

Карабин Олександра Богданівна

1,68

1,47

85

Карабин Олександра Богданівна

2,48

1,47

86

Стебельська Наталія Василівна

2,48

1,47

87

Стебельська Наталія Василівна

1,92

1,47

88

Сех Наталія Іванівна

2,03

1,47

89

Столяр Зіновій Миколайович

2,48

1,47

90

Карабин Оксана Михайлівна

2,48

1,47

91

Гупало Ганна Володимирівна

2,16

1,47

92

Гатала Степанида Миколаївна

2,48

1,47

93

Ільків Ганна Степанівна

2,02

1,47

94

Ільків Роман Мар'янович

2,48

1,47

95

Шакало Микола Романович

1,76

1,47

96

Ташак Орися Григорівна

2,48

1,47

97

Ташак Мирослав Володимирович

1,84

1,47

98

Марків Марія Тадеївна

2,13

1,47

99

Сподар Ярослава Тадеївна

2,02

1,47

100

Чіп Михайлина Петрівна

2

1,47

101

Байцар Анастасія Дмитрівна

2,48

1,47

102

Байцар Ольга Миколаївна

2,48

1,47

103

Байцар Любомир Ярославович

2,48

1,47

104

Байцар Ярослав Петрович

1,88

1,47

105

Алексевич Ганна Григорівна

1,88

1,47

106

Гординська Марія Іванівна

1,77

1,47

107

Гординська Марія Іванівна

2,48

1,47

108

Гординський Михайло Федорович

2,48

1,47

109

Кликоцька Роксолана Степанівна

1,65

0,73

110

Кликоцький Ростистав Степанович

1,65

0,74

111

Сенів Марія Іванівна

2,48

1,47

112

Сенів Марія Іванівна

1,71

1,47

113

Сех Катерина Іванівна

2,48

1,47

114

Сех Катерина Іванівна

1,79

1,47

115

Сех Андрій Зіновійович

2,48

1,47

116

Бокало Марія Карлівна

2,48

1,47

117

Бокало Михайло Васильович

1,88

1,47

118

Слота Іванна Михайлівна

1,91

1,47

119

Лопушинський Любомир Миколайович

1,98

1,47

120

Лопушинська Ольга Іванівна

2,48

1,47

121

Сех Наталія Іванівна

2,48

1,47

122

Костик Надія Тарасівна

2,07

1,47

123

Бокало Ганна Михайлівна

2,05

1,47

124

Кіях Олег Андрійович

2,22

1,47

125

Романина Любомир Григорович

2,48

1,47

126

Андрушко Ольга Іванівна

1,78

1,47

127

Шмотолоха Оксана Андріївна

2,48

1,47

128

Шмотолоха Оксана Андріївна

2,03

1,47

129

Луцко Ігор Зіновійович

0,825

0,73

130

Луцко Ігор Зіновійович

1,24

0,74

131

Білас Зоряна Ярославівна

0,825

0,74

132

Білас Зоряна Ярославівна

1,24

0,73

133

Шипа Любомира Миколаївна

1,89

0,73

134

Шипа Любомира Миколаївна

2,48

0,74

135

Шмотолоха Іван Миколайович

1,89

0,74

136

Шмотолоха Іван Миколайович

2,48

0,73

137

Гатала Іван Тимофійович

2,48

1,47

138

Гатала Іван Тимофійович

2,48

1,47

139

Крилевич Ганна Іванівна

2,48

1,47

140

Гуменецький Роман Олексійрвич

2,48

1,47

141

Гуменецький Роман Олексійрвич

1,94

1,47

142

Шмотолоха Ганна Михайлівна

2,48

1,47

143

Шмотолоха Степан Володимирович

2,48

1,47

144

Мігулка Ольга Володимирівна

2,48

1,47

145

Куцик Михайло Степанович

2,18

1,47

146

Федух Степан Михайлович

2,48

1,47

147

Федух Степан Михайлович

1,98

1,47

148

Федух Степан Михайлович

2,48

1,47

149

Крутієнко Галина Іванівна

1,98

1,47

150

Сподар Юлія Іванівна

2,48

1,47

151

Бокало Марія Дмитрівна

2,03

1,47

152

Бокало Михайло Степанович

2,42

1,47

153

Бокало Іван Васильович

2,48

1,47

154

Байцар Орест Іванович

2,22

1,47

155

Байцар Орест Іванович

2

1,47

156

Байцар Орест Іванович

2,48

1,47

157

Пілющак Володимир Андрійович

2,1

1,,47

158

Білик Марія Михайлівна

1,91

1,47

159

Кузь Марія Михайлівна

2,48

1,47

160

Кузь Володимир Богданович

1,85

1,47

161

Кузь Володимир Богданович

2,02

1,47

162

Кузь Володимир Богданович

2,48

1,47

163

Сподар Ганна Тимофіївна

2,48

1,47

164

Звізло Катерина Андріївна

2,48

1,47

165

Звізло Марія Андріївна

2,48

1,47

166

Шмотолоха Галина Миколаївна

2,48

0,74

167

Шмотолоха Галина Миколаївна

1,88

0,73

168

Шипітко Марія Миколаївна

1,88

0,74

169

Шипітко Марія Миколаївна

2,48

0,73

170

Баран Василь Миронович

2,48

1,47

171

Баран Марія Іванівна

2,48

1,47

172

Баран Марія Іванівна

2,02

1,47

173

Маруняк Анна Дмитрівна

2,48

1,47

174

Гримнак Іван Богданович

2,15

1,47

175

Гримнак Іван Богданович

2,48

1,47

176

Ханас Марія Іванівна

2,48

1,47

177

Ханас Роман Миколайович

2,48

1,47

178

Яциків Любомира Василівна

2,48

1,47

179

Яциків Любомира Василівна

1,96

1,47

180

Яциків Любомира Василівна

2,48

1,47

181

Федчук Дмитро Едуардович

1,76

1,47

182

Федчак Едуард Іванович

2,48

1,47

183

Яциків Марія Василівна

2,1

1,47

184

Нагірна Марія Михайлівна

2,04

1,47

185

Терлецький Андрій Петрович

2,48

1,47

186

Терлецький Андрій Петрович

1,94

1,47

187

Косаняк Ганна Михайлівна

2,48

1,47

188

Косаняк Ганна Михайлівна

1,63

1,47

189

Мазій Григорій Євстахович

2,22

1,46

190

Штокало Андрій Григорович

2,48

1,46

191

Дробко Ганна-Марія

2,48

0,73

192

Дробко Ганна-Марія

1,72

0,73

193

Мазій Михайло Михайлолвич

2,48

0,73

194

Мазій Михайло Михайлолвич

1,72

0,73

195

Антоняк Марія Михайлівна

2,02

1,46

196

Антоняк Марія Михайлівна

2,48

1,46

197

Антоняк Марія Михайлівна

2,48

1,46

198

Яцик Любов Петрівна

2,48

1,46

199

Яцик Любов Петрівна

1,84

1,46

200

Яцик Андрій Петрович

2,48

1,46

201

Яцик Галина Ярославівна

2

1,46

202

Пастернак Даниїла Валентинівна

1,9

0,73

203

Маєвький Мирослав ВалентиновичРН

1,9

0,73

204

Маєвький Мирослав ВалентиновичРН

2,48

1,46

205

Сех Меланія Іларионівна

1,83

1,47

206

Сех Меланія Іларионівна

2,48

1,47

207

Знак Іван Іванович

2,11

1,47

208

Знак Іван Іванович

2,07

1,47

209

Знак Іван Іванович

2,48

1,47

210

Сех Іван Зіновійович

2

1,47

211

Ледвій Софія Володимирівна

2,48

0,74

212

Ледвій Софія Володимирівна

1,83

0,73

213

Кузбит Василь Володимирович

1,83

0,74

214

Кузбит Василь Володимирович

2,48

0,73

215

Тершак Марія Андріївна

2,01

1,47

216

Тершак Марія Андріївна

2,48

1,47

217

Карабин Ярослав Миколайович

2,48

1,47

218

Прубняк Марія Іванівна

2,15

1,47

219

Павлишин Михайло Степанович

1,63

1,47

220

Павлишин Михайло Степанович

2,48

1,47

221

Присяжна Марія Володимирівна

1,91

1,47

222

Присяжна Марія Володимирівна

2,48

1,47

223

Шпить Ганна Миколаївна

2,48

1,47

224

Шпить Ганна Миколаївна

2,21

1,47

225

Бокало Олена Федорівна

2,48

1,46

226

Яциків Іван Михайлович

2,08

1,46

227

Кравець Михайло Васильбвич

2,48

1,46

228

Кравець Михайло Васильбвич

1,95

1,46

229

Гелемей Роман Михайловмч

2,25

1,46

 

  1.  Про надання дозволу власникам земельних часток (паїв) на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

№ п/п

Прізвище,ім'я та по-батькові

Площа ум. кад га

1

Витрикуш Ганна Михайлівна

0,51

2

Витрикуш Роман Володимирович

1,01

3

Ганець Марія Володимирівна

0,60

4

Ганець Марія Володимирівна

1,01

5

Когутанич Ярослав Васильович

0,38

6

Когутанич Ганна Петрівна

1,01

7

Когутанич Василь Ярославович

1,01

8

Антоняк Марія Андріївна

0,55

9

Антоняк Марія Андріївна

1,01

10

Антоняк Марія Андріївна

1,01

11

Боднар Олександра Зіновіївна

0,75

12

Боднар Олександра Зіновіївна

1,01

13

Боднар Олександра Зіновіївна

0,45

14

Дропко Ганна-Марія

0,13

15

Дропко Ганна-Марія

0,50

16

Мазій Михайло Михайлович

0,51

17

Мазій Михайло Михайлович

0,12

18

Мазій Григорій Євстахович

0,75

19

Шмотолоха Іван Миколайович

0,210

20

Шмотолоха Іван Миколайович

0,50

21

Філь Ярослав Миколайович

2,48

22

Курило Ірина Федорівна

1,01

23

Тимців Марія  Григорівна

2,48

24

Косаняк Марія Михайлівна

1,47

25

Федишин Надія Михайлівна

1,47

26

Присяжна Марія Володиміроівна

1,01

27

Присяжна Марія Володиміроівна

0,44

28

Береза Галина Василівна

0,62

29

Філь Ганна Казимирівна

0,34

30

Тимців Іван Михайлович

1,01

31

Тимців Марія Миколаївна

0,65

32

Тимців Марія Миколаївна

1,01

33

Сех Андрій Зіновійович

1,01

34

Сех Катерина Іванівна

0,32

35

Сех Катерина Іванівна

1,01

36

Пілющак Володимир Андрійович

0,63

37

Карабин Ярослав Миколайович

1,01

38

Маєвський Мирослав Валентинов

1,01

39

Маєвський Мирослав Валентинов

0,21

40

Пастернак Даниїла Валентинівна

0,22

41

Дністрянська Галина Йосипівна

1,01

42

Дністрянська Галина Йосипівна

0,53

43

Дністрянський Михайло Любомир

1,01

44

Дністрянський Михайло Любомир

0,73

45

Дністрянський Андрій Любомиров

1,01

46

Лорпушинська Ольга Іванівна

1,01

47

Лопушинський Любомир Миколайович

0,51

48

Бокало Іван Васильович

1,01

49

Федух Степан Михайлович

0,51

50

Федух Степан Михайлович

1,01

51

Федух Степан Михайлович

1,01

52

Кузбит Василь Володимирович

0,5

53

Кузбит Василь Володимирович

0,18

54

Ледвій Софія Володимирівна

0,18

55

Ледвій Софія Володимирівна

0,51

56

Сех Іван Зіновійович

0,53

57

Косаняк Ганна Олексійвна

0,49

58

Косаняк Ганна Олексійвна

1,01

59

Знак Іван Іванович

0,64

60

Знак Іван Іванович

0,6

61

Знак Іван Іванович

1,01

62

Сех Меланія Іларіонівна

0,42

63

Прубняк Марія Іванівна

0,68

64

Сех Меланія Іларіонівна

1,01

65

Бокло Марія Дмитрівна

0,56

66

Бокало Михайло Степанович

0,95

67

Береза Надія Григорівна

1,01

68

Сподар Катерина Михайлівна

0,43

69

Кузь Марія Михайлівна

1,01

70

Кузь Володимир Богданович

0,55

71

Кузь Володимир Богданович

1,01

72

Кузь Володимир Богданович

0,38

73

Сподар Ганна Тимофіївна

1,01

  1.  Про надання дозволу власникам земельних часток (паїв) на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

№ зп

Прізвище,імя, по батькові

Площа, ум.кад.га

1

Павлишин Ганна Василівна

1,91

2

Бокало Андрій Володимирович

1,81

3

Штокало Любомир Михайлович

2,00

4

Штокало Любомир Михайлович

2,48

5

Гришчишин Марія Іванівна

1,92

6

Панас Галина Петрівна

2,48

7

Панас Галина Петрвна

2,02

8

Бокало Ярослав Михайлович

2,11

9

Славич Наталія Петрівна

2,48

10

Славич Наталія Петрівна

2,11

11

Гринчишин Іван Петрович

2,48

12

Гринчишин Марія Іванівна

2,48

13

Звізло Іван Володимирович

2,48

14

Звізло Роман Володимирович

2,48

15

Звізло Роман Володимирович

1,92

16

Звізло Роман Володимирович

2,48

.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень