Комарнівська міська рада
Городоцький район, Львівська область
Офіційна сторінка

Про передачу в господарське відання об’єктів комунальної власності

 

 

УКРАЇНА

КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ позачергова  сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ   №  179

від   28 лютого 2017 року

м. Комарно

 

Про передачу в господарське відання

об’єктів комунальної власності

 

    Розглянувши клопотання ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс» про передачу в господарське відання  товариству мереж  водопостачання  по вул..Городоцькій м. Комарно, визначення ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс» виконавцем (виробником) житлово-комунальних послуг  з централізованого водопостачання для м.Комарно з метою забезпечення їх надійними та якісними послугами з водопостачання,беручи до уваги будівництво ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс» водопроводу керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою КМУ від 1 червня 2011 року №869, ст..25, п.п.31, п.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Комарнівська міська рада

вирішила:

 

  1. Виконкому Комарнівської міської ради створити інвентаризаційну комісію і провести інвентаризацію та оцінку комунального майна з водопостачання та водовідведення.
  2. Дати згоду на передачу в господарське відання ТзОВ «Енергія-тепловодосервіс» вищезазначеного комунального майна.
  3. Визначити ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс» виробником (виконавцем) житлово-комунальних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території м.Комарно.
  4. Провести інвентаризацію та оцінку майна, яке передається в господарське відання.
  5. Уповноважити міського голову Іваницького  Т.І. підписати договір  про передачу в господарське відання  ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс» об’єктів комунальної власності з централізованого водопостачання та водовідведення.
  6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою. 

 

 

Міський голова

Т.І.Іваницький