Комарнівська міська рада
Городоцький район, Львівська область
Офіційна сторінка

Рішення ХVІІ сесії від 28.02.2017 р.

 

 

УКРАЇНА

КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVII позачергова  сесія VІІ  скликання

 

РІШЕННЯ  № 185

від 28 лютого  2017 року

м.  Комарно

Про надання гр.Шамрай Є.І. дозволу

на  розроблення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості)  та проекту землеустрою щодо

відведення у власність земельних ділянок.

                       Розглянувши заяву гр.Шамрай Єви Іванівни, жительки м.Комарно вул.Замкова,2, про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок , керуючись ст.ст.12,116,118,121  Земельного кодексу України, ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок  комісії міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології , Комарнівська міська рада

Вирішила

 1.Дати дозвіл гр.Шамрай Єві Іванівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10 га за рахунок земель громадської та житлової забудови для передачі у власність  для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м.Комарно по вул.Замкова,2.

2.Дати дозвіл гр.Шамрай Єві Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок  загальною  орієнтовною площею 0,12 га  за рахунок земель сільськосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства в м.Комарно , в т.ч.:

-площею 0,02 га для ведення особистого селянського господарства по вул.Замкова;

-площею 0,10 га для ведення особистого селянського господарства в районі вул..Замкова.

3 Гр.Шамрай Є.І. звернутись до суб’єкта господарювання , що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом , для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 4.Гр.Шамрай Є.І. погоджені технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  проект землеустрою у порядку, встановленому чинним Законодавством України, подати до Комарнівської міської ради для затвердження .

 5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології міської ради.

 

     

Міський голова                                                      Т.І.Іваницький

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVII позачергова  сесія VІІ  скликання

 

РІШЕННЯ  № 186

 

від  28 лютого  2017 року

м.  Комарно

Про надання гр.Лотушко Є.С. дозволу на

 розроблення проекту землеустрою щодо

 відведення у власність земельних ділянок.

                     

       Розглянувши заяву гр.Лотушко Євгенія Семеновича, жителя с.Зимна Вода вул.Лисенка,16 , про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельних ділянок , керуючись ст.ст.12,116,118,121  Земельного кодексу України, ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи висновок  комісії міської ради  з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології,  Комарнівська міська рада

                                                     Вирішила

 

1..Дати дозвіл гр.Лотушко Євгенію Семеновичу   на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок  орієнтовною площею  0,26 га   за рахунок земель сільськосподарського призначення, в т.ч.:

- площею 0,10 га  для ведення особистого селянського господарства в м.Комарно по вул..Городоцька;

- площею 0,16 га  для ведення особистого селянського господарства в м.Комарно по вул..Городоцька.

3 Гр.Лотушко Є.С. звернутись до суб’єкта господарювання , що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом , для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 4.Гр.Лотушко Є.С. погоджений   проект землеустрою у порядку, встановленому чинним Законодавством України, подати до Комарнівської міської ради для затвердження . 5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології міської ради.

 

 

Міський голова                                             Т.І.Іваницький

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

- а  сесія У11  скликання

 

РІШЕННЯ  №

від    2016 року

м.  Комарно

 

 

Про надання дозволу  ПП «Осамит» на викуп земельної ділянки

по вул.Січових Стрільців,10 для обслуговування нежилого приміщення.

 

           Розглянувши  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  з метою продажу у власність  ПП «Осамит»  для обслуговування нежилого приміщення в м.Комарно  по вул.Січових Стрільців,10 Городоцького району Львівської області та заяву директора ПП «Осамит» Ліпара Бориса Романовича  ,  про надання  дозволу  на викуп земельної ділянки в м.Комарно по вул.Січових Стрільців,10 для  обслуговування нежилого приміщення, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» ст.ст. 12,82,120,127,128  Земельного кодексу України та враховуючи висновок комісії міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології ї, Комарнівська міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу у власність ПП «Оксамит»   для обслуговування нежилого приміщення в м.Комарно по вул.Січових Стрільців,10 Городоцького району Львівської області

Кадастровий номер ділянки-

2.Дати дозвіл ПП «Оксамит»  на викуп  земельної ділянки площею 0,0721 га  по вул.Січових Стрільців,10 для обслуговування нежилого приміщення  у встановленому чинним законодавством України порядку.

3.Міськвиконкому звернутись в ліцензовану  організацію для визначення ціни даної земельної ділянки за експертною грошовою оцінкою.

     Фінансування робіт здійснити за рахунок внесеного покупцем авансу  в розмірі 20 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за її нормативною грошовою оцінкою.

4.Уповноважити голову міської ради п.Іваницького Т.І. зареєструвати речове право комунальної власності на земельну ділянку, зазначену в п.2 даного рішення.

5.Контороль за виконанням даного рішення покласти на земельну  комісії міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології .

 

 

 

Міський голова                                             Т.І.Іваницький

 

                                                                  

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ХVII позачергова  сесія VІІ  скликання

 

РІШЕННЯ  №  187

від   28 лютого  2017 року

м.  Комарно

 

Про  затвердження  техдокументації із землеустрою

 та передачу у   власність земельної  ділянки 

гр.Леву В.Д.

 

                 Розглянувши заяву гр.Лева Василя Дмитровича, жителя м.Комарно по вул.Утриска,4,  про передачу у власність земельної  ділянки, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..ст.12,118,121,122 Земельного  Кодексу України  та враховуючи висновок  комісії міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології   , Комарнівська міська рада

 

Вирішила

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою , щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передача її у власність Леву Василю Дмитровичу на території м.Комарно  вул.Утриска,4 Городоцького району Львівської області для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Кадастровий номер ділянки: 4620910400:01:002:0054.

2.Передати безоплатно  у  власність гр.Леву Василю Дмитровичу земельну   ділянку   площею 0,0844га  за рахунок земель громадської та житлової забудови для будівництва та обслуговування жилого будинку , господарських будівель та споруд в м.Комарно по вул.Утриска,4.

Кадастровий номер ділянки: 4620910400:01:002:0054.

3.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни у земельно-облікові документи.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології.

 

 

 

Міський голова                                                Т.І.Іваницький

 

 

 

 

 

 

 

                 

УКРАЇНА

КОМАРНІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVII позачергова  сесія VІІ  скликання

 

РІШЕННЯ  №  188

від   28 лютого  2017 року

м.  Комарно

 

Про затвердження детального плану території    

 м.Комарно по вул.Річкова.             

                 

            Розглянувши детальний план території   по зміні цільового призначення частини земельних ділянок під реконструкцію і будівництво промтоварних торгово-розподільчих складів , адмінбудівлі та склад для тимчасового зберігання шкірсировини (до 200 шт.) площею 0,1986 га гр.Климович І.М. по вул..Річкова,7а в м.Комарно Городоцького району Львівської області., розроблений ФО-П Грімнак у 2016 році , заяву гр.Климовича Ігоря Миколайовича, керуючись ст.ст. 19.21,243 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності,  Земельним кодексом України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок  комісії міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології   ,   Комарнівська міська рада                                                    

 

Вирішила

1.Затвердити детальний план території по зміні цільового призначення частини земельних ділянок під реконструкцію і будівництво промтоварних торгово-розподільчих складів , адмінбудівлі та склад для тимчасового зберігання шкірсировини (до 200 шт.) площею 0,1986 га гр.Климович І.М. по вул..Річкова,7а в м.Комарно Городоцького району Львівської області.

2. Гр.Климовичу І.М.  звернутись до суб’єкта господарювання , що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для розроблення   проекту землеустрою  по зміні цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0,1986 га  під реконструкцію і будівництво промтоварних торгово-розподільчих складів, адмінбудівлі та склад для тимчасового зберігання шкірсировини  (до 200 шт.) по вул..Річкова,7а в м.Комарно Городоцького району Львівської області, в т.ч.:

 - частини земельної ділянки із ведення особистого селянського господарства площею 0,1234 га;

- частини земельної ділянки із будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд площею 0.0752 га .

 3.Гр.Климович І.М. погоджений   проект землеустрою у порядку, встановленому чинним Законодавством України, подати до Комарнівської міської ради для затвердження .

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради   з питань планування території будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології.

 

Міський голова                                           Т.І.Іваницький