A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Оголошення

До уваги батьків новонароджених дітей

  У відповідності до  ст. 18 Постанови  Кабінету міністрів України від 02.03.2016 року «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органам реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини , яка не досягла 14 років, реєструється разом з  одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків в присутності особи , яка приймає заяву, або засвідченої  в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.

13:22 30.04.2021

Інформаційне повідомлення про початок проведення громадського обговорення

 Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо формування проектів рішень про прийняття ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та земельного податку, по єдиному податку платників І-ІІ групи, по транспортному податку, збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору на 2022 рік, що будуть пропонуватись на розгляд та затвердження сесії  Комарнівської міської ради до 15 липня п.р.

17:51 19.04.2021

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо пониження ступеня Монастирецького ЗЗСО І-ІІ ст. до І ступеня та реорганізацію у НВК І ст. та обговрення відповідного проекту рішення

 Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо пониження ступеня Монастирецького ЗЗСО І-ІІ ст. до І ступеня та реорганізацію у НВК І ст. та обговрення відповідного проекту рішення, що виноситиметься на розгляд Комарнівської міської ради.

17:41 15.04.2021

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо пониження ступеня Татаринівського НВК «ЗЗСО-ЗДО» І-ІІ ст.. до І ступеня та реорганізацію у НВК І ст. та обговрення відповідного проекту рішення

 Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо пониження ступеня Татаринівського НВК  «ЗЗСО-ЗДО» І-ІІ ст.. до І ступеня та реорганізацію у НВК І ст. та обговрення відповідного проекту рішення, що виноситиметься на розгляд Комарнівської міської ради.

17:33 15.04.2021

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності (ліквідація) філії Кліцьківського ЗЗСО І-ІІ ст. та обговрення відповідного проекту рішення

 Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності (ліквідація) філії Комарнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Комарнівської міської ради – Кліцківського ЗЗСО І-ІІ ст. та обговорення відповідного проекту рішення, що виноситиметься на розгляд Комарнівської міської ради.

17:25 15.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування