A A A K K K
для людей із порушенням зору
Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Комарнівської міської ради

Дата: 02.05.2022 16:27
Кількість переглядів: 52

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Комарнівської міської ради

Організатор громадського обговорення – Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області.

Пропонується перейменування вулиці Жовтнева в с. Мости та вул. Колгоспна в с. Лівчиці Львівського району Львівської області.

Громадське обговорення проводиться Комарнівською міською радою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту «є» пункту 4 частини першої статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», статей 5, 7 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» .

Ініціатором перейменування вулиць виступає Комарнівський міський голова Ігор ЧЕРЕВИЧНИК.

Зауваження та пропозиції учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк 40 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 81562, вул. Січових Стрільців, 34  м. Комарно, Львівський  район, Львівська область або на електронну пошту міської ради: komarno.rada.official@gmail.com , телефон 43-066.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Громадське обговорення заплановано провести у формі електронних консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Комарнівської міської ради і громадських слухань щодо питання перейменування вулиці Жовтнева в с. Мости та вул. Колгоспна в с. Лівчиці в строк 2 місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення, але не пізніше, ніж до 05.07.2022 року.

Громадські слухання з питання перейменування вулиці Жовтнева в с. Мости та вул. Колгоспна в с. Лівчиці безпосередньо з жителями даних вулиць заплановано провести до 01.06.2022 року на вказаних вулицях. Про час і місце проведення зборів та зустрічей буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення  на веб-сайті міської ради та в громадських місцях села Мости та села Лівчиці.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Комарнівській міській раді –  поштова адреса: 81562,  вул. Січових Стрільців, 34  м. Комарно, Львівський район Львівська область; електронна пошта: komarno.rada.official@gmail.com , телефон – 43-066

Відповідальними особами за проведення громадського обговорення є начальник відділу юридичної та кадрової роботи Ганна ГІРНЯК, начальник гуманітарного відділу Іван ШУГАЛО, завідувач сектору з питань містобудування, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури – головний архітектор Андрій ГРІМНАК.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Комарнівської міської ради за посиланням: komrada.gov.ua.   протягом 5 днів з дня закінчення проведення громадських обговорень

Підстава - розпорядження міського голови від 28.04.2022 № 207.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень