A A A K K K
для людей із порушенням зору
Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Оголошення про проведення конкурсу для визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян мешканців Комарнівської територіальної громади

Дата: 10.08.2021 17:41
Кількість переглядів: 474

     Конкурсна комісія з визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян - мешканців Комарнівської територіальної громади, утворена відповідно до рішення Комарнівської міської ради № 619 від 02 серпня 2021 року, оголошує конкурс по визначенню аптечних установ, які у 2021 – 2022 роках здійснюватимуть забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян та пільгових категорій населення, які відповідно до чинного законодавства у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, а також які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, мають право на отримання лікарських засобів за рецептами лікарів безоплатно або на пільгових умовах (далі – пільгове забезпечення лікарськими засобами).

     Конкурс проводиться відповідно до рішення Комарнівської міської ради від 02.08.2021 № 619  «Про пільгове медикаментозне забезпечення громадян-мешканців Комарнівської територіальної громади» та протоколу №1 засідання конкурсної комісії з визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян - мешканців Комарнівської територіальної громади від 09.08.2021.

     З переможцем конкурсу буде укладено договір на рік, з можливою пролонгацією до двох років.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі

 1. Наявність відповідної ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
 2. Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення.
 3. Встановлення вартості лікарських засобів (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби» та від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», з урахуванням граничних постачальницько-збутових надбавок, не вищих ніж 10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів, та граничних торговельних (роздрібних) надбавок не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.
 4. Розміщення аптеки на території Комарнівської міської ради.

Умови подання конкурсних пропозицій

Документи, необхідні для участі в конкурсі надаються в опечатаному конверті (краї зрізу (склеювання) конверта скріпляються печаткою, а при її відсутності – підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання), з обов’язковим зазначенням назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу.

 

Конкурсна пропозиція повинна містити:

 1. Заяву на участь у конкурсі;
 2. Згоду на обробку персональних даних (для претендента для участі в конкурсі, який є фізичною особою - підприємцем);
 3. Копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 4. Копії ліцензій на здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами, на здійснення діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, завірених у встановленому порядку;
 5. Відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
 6. Відомості про розміщення аптеки на території Комарнівської міської ради;
 7. Баланс та звіт про фінансові результати станом на останню звітну дату;
 8. Інформацію щодо кваліфікації персоналу претендента в довільній формі;
 9. Копію книги скарг та пропозицій за останній рік роботи;
 10. Відомості щодо дотримання постанов Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби», від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».
 11. Цінову пропозицію на лікарські засоби для забезпечення пільгових категорій громадян з урахуванням вимог чинного законодавства за запропонованим конкурсною комісією переліком ліків:
  1. Преднізолон;
  2. Метилпреднізолон
  3. Вальсартан
  4. Аторвастатин
  5. Пантопразол
  6. Глімепірид
  7. Левотироксин
  8. Торасемід
  9. Периндоприл
  10. Бетагістин

 

     Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання.

     Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.

     Всі документи, які подаються претендентами для участі в конкурсі, викладаються українською мовою.

До участі у конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання, які:

 • Визнані банкрутами;
 • Щодо яких порушено справу про банкрутство;
 • Перебувають у стадії припинення;
 • Подали для участі у конкурсі неналежним чином оформлені документи або документи, що містять недостовірну інформацію.

Документи, які надійшли після встановленого терміну подання документів або документи, які подані не в повному обсязі, не розглядаються

 

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе претендент для участі у конкурсі.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою Комарнівської міської ради: вул. Січ. Стрільців, буд. 34, м. Комарно, 81562, тел. 0664117587 (секретаря комісії) ел. адреса poleva_komarno@ukr.net понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00 з 10 серпня 2021 року по 15:00 год 25 серпня 2021 року включно.

 

     Конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами мешканців Комарнівської міської ради, відбудеться 25.08.2021 о 115:00 в приміщенні Комарнівської міської ради.

     На засідання конкурсної комісії в день проведення конкурсу запрошуються всі претенденти. Претендент визначає уповноважену особу для забезпечення участі у конкурсі, на яку оформлює довіреність. У разі неприбуття на засідання конкурсної комісії уповноваженого представника учасника конкурсу, розкриття конверта з документами може проводитись без його присутності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень