A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комарнівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Засідання земельної комісії

Дата: 22.01.2021 15:58
Кількість переглядів: 187

28 січня 2021 року 0 15.00. в кабінеті міського голови відбудеться засідання земельної комісії

 

Порядок денний:

 

1.Про погодження проекту землеустроющодо встановлення (зміни) межсела Бучали Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області.

 

2.Про погодження проекту землеустроющодо встановлення (зміни) меж села Катериничі Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області.

 

3.Про погодження проекту землеустроющодо встановлення (зміни) меж села Литовка Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області.

 

4.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою  та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Верхомій О.М.

 

5.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Квасневич А.М.

                      

6.Про надання гр.Мисаковцю Р.М.  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної    ділянки  в натурі ( на місцевості).

 

7.Про надання гр.Тростінській Г.Т.  дозволу на розроблення технічної документації із землеустроющодо встановлення меж земельної   ділянки  в натурі ( на місцевості).

 

8.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачуу власність земельної ділянки  гр.Кухар Г.А.

 

9.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Лазорко І.Б.

 

10.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Андрушко С.П.

 

11.Про  затвердження проекту  землеустрою земельної ділянки та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Янишин Г.М.

 

12.Про  затвердження проекту  землеустрою земельної ділянки та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Маруняку І.М.

 

13.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою  та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Бундз С.А..

 

14.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою  та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Хлопецькій Я.С.

 

15.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Візняку В.І..

                      

16.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу  у власність земельної ділянки  гр.Шегді Р.М.

 

 17.Про надання гр.Лешезі  Т.Б. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

 

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки гр..Белей З.В.

 

19.Про надання гр..Виговській М.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості).

 

20.Про продовження Серединській М.З. термін дії договору оренди земельної ділянки в с.Бучали для обслуговування торгового павільйону.

 

 21.Про надання гр.Литвину М.Д.  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

                     

  22.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Герман Н.С.

 

 23.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою  та передачу у   власність земельних ділянок  гр.Герман Н.С.

 

  24.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Фльорко Є.М.

 

 25.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою  та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Дуді І. І.

 

26.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Леву Д.І.

 

27.Про  затвердження  техдокументації із землеустрою  та передачу у   власність земельної  ділянки  гр.Кордияці П.М.

 

28.Про  затвердження технічної документації та передачу у власність земельних ділянок гр.Леву Д.І.

 

29.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Терлецькій І.І.

 

30.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Павлику В.Ю.

 

31. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Кич Г.І.

 

32.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Бочарській Х.М.

 

33.Про надання гр.Баховець І.В.  дозволу на розроблення технічної документації із землеустроющодо встановлення меж земельної   ділянки  в натурі ( на місцевості).

 

34.Про надання гр..Зайцю М.П. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

 

35.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Пілющаку М.А.

 

36.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Чорній В.М.

 

37.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Романишину І.М.

 

38.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Романишин М.Я.

 

39.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Чібісовій М.М.

 

 

40.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Ганаско Л.Д.

                      

41.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Кушніру О.І.

                                                                                                                                                                                     42.Про надання гр.Хмельницькій Д.М.  дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).

 

43.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Дуді І.І..

 

44.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Попереці М.М.

 

45.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Шмотолосі  Б.С.

 

46.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної ділянки  гр.Кость О.В..

 

47.Про надання гр..Яцик О.П. і гр.Городній Н.М. дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 

48. Про продовження  договору  особистого строкового сервітуту щодо права користування земельною ділянкою ФОП Шкапяк А.Й.

 

49.Про надання гр.Пєх Б.Г. дозволу на розроблення технічної документації із землеустроющодо встановлення меж земельної   ділянки  в натурі ( на місцевості).

 

50.Про надання гр.Пєх-Нікіфор Х.В.  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень